Współpraca z marketing.online - Igor Jakubowski

Jak wygląda współpraca?

Współpraca z marketing.online – najchętniej stała, bo w wielu przypadkach weryfikacja wyników przychodzi z czasem. Podejmuję jednak krótkoterminowe oraz jednorazowe zlecenia, ponieważ posiadam wolne moce przerobowe.

Od 10 lat jestem freelancerem działającym na rynku marketingu on-line i doświadczenie mówi mi, że to właśnie dobra współpraca, a nie określona w czasie umowa, prowadzi do zadowalających wyników.

Prowadzę obsługę małych firm w Internecie. Spotykam się z Klientami, którzy nie wykorzystywali dotąd tego medium do reklamy swojej firmy, albo zaniedbali ten sposób pozyskiwania Klientów. Często wynika to z braku czasu lub umiejętności, co jest dla mnie zupełnie zrozumiałe, bo też nie znam się na wszystkim. Wspólnie opracowujemy rodzaj prowadzonych działań pod kątem możliwości budżetowych, tak by przynosiły one maksimum efektu. Wykorzystuję mocną stronę Twojego biznesu do szeroko pojętej reklamy on-line, co w konsekwencji prowadzi do wzrostu widoczności w Internecie. To przekłada się już bezpośrednio na nowych Klientów dokonujących zakupów lub korzystających z usług.

 

Jak zacząć?

Potrzebna Ci porada z zakresu marketingu internetowego? Skontaktuj się  – pomogę rozwiązać problem lub odpowiem na nurtujące pytania. Jeśli potrzebujesz tymczasowej lub stałej obsługi firmy w Internecie wyślij mi wiadomość lub zadzwoń, bo jesteś pod właściwym adresem!

Nie prowadzę (jeszcze) działalności gospodarczej w rozumieniu prawa, dlatego też chętnie podejmuję współpracę oraz realizuję działania w oparciu o umowę cywilno-prawną. 

  Twoje imię

  Twój email

  Temat

  Twoja wiadomość

  Łódź - Skierniewice - Warszawa - cała Polska! obsługa on-line

  Zadzwoń do mnie na numer telefonu: 517 081 810

  Wyślij do mnie wiadomość na email: i.jakubowski@outlook.com

  Łódź, Warszawa, Skierniewice – województwo łódzkie – Polska
  obsługa on-line

  ul Pomologiczna 3B, 96-100 Skierniewice

   

  Pobierz moją wizytówkę!
  marketing.online - współpraca i kontakt, wizytówka QR
  Zeskanuj kod QR na swojego smartfona i zapisz moją wizytówkę. Wyślij SMS lub zadzwoń!